Publikováno

Co je barefoot

Stopy bosých nohou

Barefoot je anglické slovo, které znamená naboso, bos či bosý. Barefoot obuv umožňuje věrné napodobení bosé chůze se všemi jejími pozitivy a zároveň chrání nohy před poraněním.

Módní trend, nebo zdravý životní styl pro naše chodidla? Obě odpovědi jsou správně. Barefoot obouvání se v posledních letech těší velkému zájmu téměř u všech generací. Rodiče kupují pro své ratolesti barefoot boty již od prvních krůčků. Mladí lidé hledají nejnovější designe svých oblíbených bosých bot. Starší generace i po letech chůze v klasických botách, postupně dávají přednost botám bosým, především kvůli jejich zdravotnímu hledisku. Co to tedy vlastně barefoot obuv je a jaké má pro nás výhody a nevýhody?

Pokračování textu Co je barefoot
Publikováno

Kurz Šití pantoflí aneb nazouváků pro začátečníky

Lektorka kurzu a ručně šité pantofle

Prodávané pantofle nejsou pohodlné nebo nesedí velikost? Domácí obuv je důležitá, protože přispívá k maximálnímu komfortu ve volném čase, proto jsou nároky na papuče tak vysoké. Jenže, kde takové sehnat? Vámi vysněné nikde neprodávají? Nezbývá, než si ušít vlastní pomocí online kurzu Šití pantoflí aneb nazouváků pro začátečníky, kde se krok za krokem naučí úplně každý ušít vlastní domácí botky. A co víc? Vlastní tvorbou může každý tvůrce potěšit také členy rodiny nebo přátele!

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Šití pantoflí aneb nazouváků pro začátečníky
Publikováno

Kurz Šití kožených kabelek

Originální ručně šité kabelky

V obchodech se nenašla ta pravá? Jednou nesedí barva, jindy zase tvar nebo zapínání a délka popruhu? Není nic snazšího než si vytvořit svou vlastní koženou kabelku, která bude splňovat veškeré požadavky na vzhled i velikost. K tomu vznikne pod vašima rukama od prvního návrhu, po střih až po finální výrobek. Nikdo jiný takovou kabelku mít nebude, jen vy! Už proto stojí za to vstoupit do online kurzu Šití kožených kabelek a ponořit se do světa, kterému jinak vévodí světoznámé módní domy!

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Šití kožených kabelek
Publikováno

Kurz Šití dětských bot

Ručně šité dětské boty

Botky, které nemá žádné jiné dítko pod sluncem? Tak jen do toho, pomocí videokurzu Šití dětských bot může proniknout do světa ševců úplně každý! Stačí sebrat odvahu a pustit se do tvoření. K výrobě dětských bot totiž stačí kůže, nůžky, jehla a nit a jde se na to! Tedy samozřejmě krok za krokem v rámci videokurzu, který vede zkušená lektorka. Sama jich ušila stovky, proto ví, jakým chybám se vyhnout a naopak poradí, jak vše zvládnout bez potíží. Kurz je vhodný pro úplné začátečníky i pokročilé švadlenky, které vymění látku za kůži a pustí se do tvorby bot, které budou zcela jedinečné a děti z nich budou nadšené. Tak neváhejte. Vstupte do kurzu a naučte se šít dětské boty!

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Šití dětských bot
Publikováno

Recenze – Barefoot kotníkové boty Be Lenka Nord – Charcoal

Sehnat kvalitní boty, které podporují chůzi, a navíc vypadají stylově, je dost kumšt. Ale podařilo se! Jsou od značky Be Lenka, která vyrábí ergonomickou obuv, šátky a dětská nosítka na Slovensku. Po odeslání objednávky jsem se nemohla dočkat až přijdou, byl nejvyšší čas mít v botníku kotníkové zimní boty na procházky přírodou, protože zima klepe pomalu a jistě na dveře. Boty přišly obratem kurýrem a hned první dojem byl senzační.

Pokračování textu Recenze – Barefoot kotníkové boty Be Lenka Nord – Charcoal
Publikováno

Kurz Ruční šití kožených rukavic

Kurz Ruční šití kožených rukavic obrázek

Proniknout do tajů rukavičkářského umění? Není nic snazšího. Nyní máte možnost naučit se šít pravé kožené rukavice a s pomocí kreativní sady vytvořit jedinečné dílo, na které budete pyšní. Vaše ruce si zaslouží péči, kterou jim zajistí pouze kožené rukavice. V kurzu se naučíte v rámci videolekcí krok za krokem ušít rukavice, za které se nebude stydět ani pravá rukavičkářka. Jedna z posledních vyučených rukavičkářek je také průvodkyní online kurzu, který je určený pro všechny milovníky jehly a nitě. Stačí se přihlásit do kurzu a začít tvořit.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Ruční šití kožených rukavic
Publikováno

Kurz Šití balerínek pro začátečníky: Vládněte jehlou a kůží jako mistr švec

Ručně šité balerínky

Stále více lidí se zajímá o to, jaké boty obouvá. A to nejen s myšlenkou na módu. V čem tkví výhody ruční výroby obuvi a proč se pustit do šití balerínek? Dozvíte se v tomto kurzu, který hravě zvládnou i úplní začátečníci.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Šití balerínek pro začátečníky: Vládněte jehlou a kůží jako mistr švec
Publikováno

Kurz Šití bot pro začátečníky

Kurz šití bot

Kurz Šití bot pro začátečníky patří k těm, po jejichž absolvování získá účastník neuvěřitelné dovednosti. Ty lze mj. využít i doma pro šití kvalitních bot nejen pro sebe, ale i své blízké. Je sice pravdou, že i lektorka kurzu upozorňuje, že to není příliš jednoduchá činnost. Výhodou je však to, že po zvládnutí kurzu můžete začít šít neomezeně, neexistuje totiž nic, co by vás mělo zastavit. Know how, které vám bude poskytnuto, je možno využívat prakticky každý den. Neváhejte příliš dlouho, o kurz je velký zájem. 

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Šití bot pro začátečníky