Publikováno

Kurz Šití pantoflí aneb nazouváků pro začátečníky

Lektorka kurzu a ručně šité pantofle

Prodávané pantofle nejsou pohodlné nebo nesedí velikost? Domácí obuv je důležitá, protože přispívá k maximálnímu komfortu ve volném čase, proto jsou nároky na papuče tak vysoké. Jenže, kde takové sehnat? Vámi vysněné nikde neprodávají? Nezbývá, než si ušít vlastní pomocí online kurzu Šití pantoflí aneb nazouváků pro začátečníky, kde se krok za krokem naučí úplně každý ušít vlastní domácí botky. A co víc? Vlastní tvorbou může každý tvůrce potěšit také členy rodiny nebo přátele!

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Šití pantoflí aneb nazouváků pro začátečníky
Publikováno

Kurz Šití dětských bot

Ručně šité dětské boty

Botky, které nemá žádné jiné dítko pod sluncem? Tak jen do toho, pomocí videokurzu Šití dětských bot může proniknout do světa ševců úplně každý! Stačí sebrat odvahu a pustit se do tvoření. K výrobě dětských bot totiž stačí kůže, nůžky, jehla a nit a jde se na to! Tedy samozřejmě krok za krokem v rámci videokurzu, který vede zkušená lektorka. Sama jich ušila stovky, proto ví, jakým chybám se vyhnout a naopak poradí, jak vše zvládnout bez potíží. Kurz je vhodný pro úplné začátečníky i pokročilé švadlenky, které vymění látku za kůži a pustí se do tvorby bot, které budou zcela jedinečné a děti z nich budou nadšené. Tak neváhejte. Vstupte do kurzu a naučte se šít dětské boty!

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Šití dětských bot
Publikováno

Kurz Šití balerínek pro začátečníky: Vládněte jehlou a kůží jako mistr švec

Ručně šité balerínky

Stále více lidí se zajímá o to, jaké boty obouvá. A to nejen s myšlenkou na módu. V čem tkví výhody ruční výroby obuvi a proč se pustit do šití balerínek? Dozvíte se v tomto kurzu, který hravě zvládnou i úplní začátečníci.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Šití balerínek pro začátečníky: Vládněte jehlou a kůží jako mistr švec
Publikováno

Kurz Šití bot pro začátečníky

Kurz šití bot

Kurz Šití bot pro začátečníky patří k těm, po jejichž absolvování získá účastník neuvěřitelné dovednosti. Ty lze mj. využít i doma pro šití kvalitních bot nejen pro sebe, ale i své blízké. Je sice pravdou, že i lektorka kurzu upozorňuje, že to není příliš jednoduchá činnost. Výhodou je však to, že po zvládnutí kurzu můžete začít šít neomezeně, neexistuje totiž nic, co by vás mělo zastavit. Know how, které vám bude poskytnuto, je možno využívat prakticky každý den. Neváhejte příliš dlouho, o kurz je velký zájem. 

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Šití bot pro začátečníky